10 listopada o godz. 11.11 Biedronki z Paniami uczciły hymnem kolejną rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane na biało i czerwono - w barwy narodowe. Oprócz wspólnego odśpiewania hymnu dzieci usłyszały historię o Orle Białym, a także wzięły udział w Pokazie Mody Patriotycznej. Bardzo dziękujemy rodzicom za kreatywność i zaangażowanie:) Przygotowując się do Święta Niepodległości dzieci nauczyły się wierszy tematycznych i piosenek patriotycznych.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj236
WczorajWczoraj766
MiesiącMiesiąc3051
WszyskieWszyskie678446
Statistik created: 2020-12-04T04:49:06+00:00