logopeda1Wydawałoby się, że 16 marca był wczoraj, że jeszcze chwilę temu w szkole było gwarno, na zajęciach w gabinecie ciekawie i inspirująco, śmiech słychać jeszcze w uszach… A dziś już koniec czerwca i wakacje za pasem. Od tamtego dnia, kiedy wydano ogłoszenie  o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, upłynęło jednak sporo czasu. Bardzo dużo się też działo. Setki ćwiczeń logopedycznych, rewalidacyjnych, artykuły na stronie szkoły, zdalne kontakty z Państwem. Przygotowania do zajęć, opracowywanie ćwiczeń, poszukiwanie inspiracji, masa szkoleń, webinarów, a wszystko po to, by móc się rozwijać i pomagać Waszym dzieciom jak najlepiej.Bardzo gorąco dziękuję Wam drodzy rodzice, Wam i Waszym dzieciom – za zrozumienie, podjęcie współpracy i trud włożony w realizowanie i kontynuowanie terapii logopedycznej oraz rewalidacyjnej w Waszych domach wg wskazówek jakie ode mnie otrzymywaliście. Ten czas był trudny dla wszystkich. Przejście na tryb zdalny, mimo,
że z technologii korzystamy na co dzień, było nie lada wyzwaniem dla dzieci, dla Was i dla mnie. Życzę całej społeczności szkolnej, by czas wakacji sprawił, że odpoczniecie, zrelaksujecie się i nabierzecie sił w zdrowiu i bezpieczeństwie. Spędzicie czas razem, ale na innych zasadach niż do tej pory. Byliście razem, ale pracowaliście. Teraz czas na wspólny odpoczynek. Mam nadzieję – do zobaczenia we wrześniu!

Serdecznie pozdrawiam – Judyta Wójcik (logopeda, tyflopedagog w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Reńskiej Wsi).

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj190
WczorajWczoraj1239
MiesiącMiesiąc29408
WszyskieWszyskie600500
Statistik created: 2020-09-26T01:49:26+00:00