Biblia to słowo życia, słowo Boga, list Boga do mnie i do ciebie. A ile czasu poświęcamy na jej czytanie? Codziennie, raz w tygodniu, raz w roku ? Kiedy Wydział Katechetyczny zaproponował przepisanie Biblii, nasza palcówka przystąpiła do projektu. Zgłosiły się dwie osoby z klasy 8: Wiktoria Gołębiewska i Jacek Marcinków; jedna osoba z klasy 7- Julia Stachoń i jedna osoba z klasy 5- Julia Manek. Biblię przepisywała też pani katechetka. Kiedy dane fragmenty zostały przepisane , dostarczono je do Wydziały Katechetycznego w Opolu. Wraz z innymi  przepisanymi fragmentami zostaną złożone w jedną księgę i oprawione w wydawnictwie. Każdy z przepisujących otrzymał dyplom. Szkoła otrzymała certyfikat.

Składam serdeczne podziękowanie uczniom, którzy przyczynili się do urzeczywistnienia projektu „RAZEM PRZEPISUJEMY BIBLIĘ”.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj234
WczorajWczoraj1239
MiesiącMiesiąc29452
WszyskieWszyskie600544
Statistik created: 2020-09-26T02:40:40+00:00