serce na klamerceW drugim semestrze roku szkolnego wolontariusze  rozpoczęli akcję Serce na klamerce, czyli zbiórkę karmy dla zwierząt z przytuliska. Przygotowali klamerki z serduszkami i zbierali karmę oraz suchy chleb. Oczywiście z wiadomych przyczyn akcja została przerwana, jednak zebrane do połowy marca dary zostały odwiezione.  Pomimo, że akcja trwała bardzo krótko, darów było sporo: puszki z mokrą karmą dla kotów i piesków, sucha karma i wysuszony chleb dla koników. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom za ich ogromne serca.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj550
WczorajWczoraj972
MiesiącMiesiąc3742
WszyskieWszyskie514155
Statistik created: 2020-07-05T13:50:13+00:00