serce na klamerceW drugim semestrze roku szkolnego wolontariusze  rozpoczęli akcję Serce na klamerce, czyli zbiórkę karmy dla zwierząt z przytuliska. Przygotowali klamerki z serduszkami i zbierali karmę oraz suchy chleb. Oczywiście z wiadomych przyczyn akcja została przerwana, jednak zebrane do połowy marca dary zostały odwiezione.  Pomimo, że akcja trwała bardzo krótko, darów było sporo: puszki z mokrą karmą dla kotów i piesków, sucha karma i wysuszony chleb dla koników. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom za ich ogromne serca.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj783
WczorajWczoraj991
MiesiącMiesiąc2822
WszyskieWszyskie949247
Statistik created: 2021-08-03T14:19:45+00:00

EduNect Logo Poziome