szpikHot 16 challeng to inicjatywa wiodąca obecnie prym na kanałach muzycznych. Zapoczątkował ją Solar- polski raper. Wyzwanie polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny podkład muzyczny i nominowanie do akcji kolejnych osób, które na wykonanie zadania mają 72 godziny. W wyzwaniu nie chodzi tylko o nagranie utworu, ale o wsparcie lekarzy i szpitali walczących z pandemią koronawirusa. Wraz z Hot 16 challeng ruszyły zbiórki, na które można wpłacać datki. Nasi uczniowie również włączyli się w powyższą akcję. Nagrali swoje rymy pokazując jakie mają wielkie i dobre serca. Zamiast bezproduktywnie spędzać czas tylko przed komputerem stworzyli przesłanie podczas którego pokazują, że warto być dobrym i pomagać innym. Skupili się także na wsparciu pana Leszka dla którego cała zaangażowana społeczność szkolna szuka niespokrewnionego dawcy szpiku. Jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów. Zapraszamy do wysłuchania rymów stworzonych przez uczniów ZSP w Reńskiej Wsi

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj1371
WczorajWczoraj766
MiesiącMiesiąc4186
WszyskieWszyskie679581
Statistik created: 2020-12-04T18:15:22+00:00