Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu, która odbyła się 18 października. Uroczystość rozpoczęły występy z grupy Krasnoludki. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli  dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla maluchów było to wielkie przeżycie a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj123
WczorajWczoraj420
TydzieńTydzień976
MiesiącMiesiąc997
WszyskieWszyskie492282
Statistik created: 2020-06-03T04:32:53+00:00

EduNect Logo Poziome