Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu, która odbyła się 18 października. Uroczystość rozpoczęły występy z grupy Krasnoludki. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli  dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla maluchów było to wielkie przeżycie a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj250
TydzieńTydzień1353
MiesiącMiesiąc5147
WszyskieWszyskie393397
Statistik created: 2019-11-15T00:58:49+00:00

EduNect Logo Poziome