14 październik jest to dzień ważny dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty w Polsce, ponieważ właśnie wtedy obchodzą oni swoje święto. W naszej placówce Dzień Edukacji Narodowej celebrowany jest bardzo uroczyście. O godz. 9.50 młodzież szkolna wraz z nauczycielami i pracownikami placówki zgromadziła się w sali gimnastycznej na uroczystym apelu, podczas którego uczniowie życzyli nauczycielom dużo zdrowia, cierpliwości i samych radosnych chwil, a pani dyrektor- Jadwiga Matuszewska wyróżniła swoich pracowników za całokształt ich pracy. Przedszkolaki również uczciły Dzień Edukacji Narodowej przychodząc do przedszkola w odświętnym ubraniu, a podczas występów artystycznych zorganizowanych przez zerówkę głośnym i gromkim "sto lat" podziękowały swoim paniom za opiekę, pomoc i przekazywanie wiedzy.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj29
WczorajWczoraj250
TydzieńTydzień1347
MiesiącMiesiąc5141
WszyskieWszyskie393391
Statistik created: 2019-11-15T00:43:17+00:00

EduNect Logo Poziome