10 września w naszej placówce zorganizowano szkolenie, w trakcie którego uczestnikom zostały przekazane pomysły, jak przy pomocy farb, plasteliny, gliny i innych materiałów plastycznych przeprowadzić interesujące zajęcia z dziećmi. Wykład, prezentację oraz ćwiczenia poprowadził przedstawiciel firmy ASTRA. Uczestnikami zajęć byli nauczyciele głównie z okolicznych szkół i przedszkoli. Niezwykle ważnym elementem szkolenia były ćwiczenia podczas których można było zastosować teorię w praktyce oraz skorzystać z profesjonalnych rad osoby prowadzącej. Na zakończenie każdy uczestnik szkolenia otrzymał certyfikat oraz podarunek od osoby prowadzącej.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj83
WczorajWczoraj301
TydzieńTydzień576
MiesiącMiesiąc4795
WszyskieWszyskie381165
Statistik created: 2019-10-16T05:21:30+00:00

EduNect Logo Poziome