Rekrutacja do przedszkola i szkoły - nowe dokumenty

Rekrutacja do przedszkola - kliknij
Rekrutacja do szkoły - kliknij

10 września w naszej placówce zorganizowano szkolenie, w trakcie którego uczestnikom zostały przekazane pomysły, jak przy pomocy farb, plasteliny, gliny i innych materiałów plastycznych przeprowadzić interesujące zajęcia z dziećmi. Wykład, prezentację oraz ćwiczenia poprowadził przedstawiciel firmy ASTRA. Uczestnikami zajęć byli nauczyciele głównie z okolicznych szkół i przedszkoli. Niezwykle ważnym elementem szkolenia były ćwiczenia podczas których można było zastosować teorię w praktyce oraz skorzystać z profesjonalnych rad osoby prowadzącej. Na zakończenie każdy uczestnik szkolenia otrzymał certyfikat oraz podarunek od osoby prowadzącej.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj119
WczorajWczoraj585
TydzieńTydzień676
MiesiącMiesiąc7084
WszyskieWszyskie437541
Statistik created: 2020-02-18T03:28:43+00:00

EduNect Logo Poziome