W poniedziałek 2 września odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na Mszę Świętą o godz. 8:00, po czym na Sali gimnastycznej rozpoczniemy kolejny rok szkolny.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

Piórnik:2 ołówki , 2 gumki białe, temperówka z pojemnikiem, kredki ołówkowe 12 kolorów,linijka z zaznaczonym 0, nożyczki.

Materiały plastyczne: blok rysunkowy w formacie A4 -BIAŁY i KOLOROWY blok techniczny w formacie A4- BIAŁY i KOLOROWY , wycinanka zwykła i samoprzylepna, bibuła, pastele olejowe Pentel (12 lub 16 kolorów),plastelina , farby plakatowe 12 kolorów + 3 pędzle różnej grubości, klej „Magic” + 2 kleje w sztyfcie, teczka A4 z gumką

Zeszyty: zeszyt 32 kart. w kratkę( jako zeszyt informacji ), zeszyt 16 kart. w kratkę, zeszyty 16 kart. w trzy linie (w kolorowe linie czerwone i niebieskie), zeszyt z szeroką pięciolinią, okładki na wszystkie zeszyty i książki OBOWIĄZKOWO !!!!

Zajęcia w-f : koszulka,  spodenki,  skarpetki, obuwie sportowe  (wszystko w worku)

Pozostałe: obuwie zmienne z jasną podeszwą, worek na kapcie,  chusteczki, kolorowe patyczki do liczenia

WSZYSTKO PROSZĘ PODPISAĆ

PROSZĘ, BY RODZICE PRZYGOTOWALI DLA DZIECI NA 02.09 ,,ROGI OBFITOŚCI” TZW. ,,TYTY” I PRZYNIEŚLI RANO DO SZKOŁY.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj295
WczorajWczoraj1036
MiesiącMiesiąc11637
WszyskieWszyskie522050
Statistik created: 2020-07-13T04:56:50+00:00