W Urzędzie Wojewódzkim podsumowano konkurs plastyczny KRUS  plastyczny dla dzieci oraz Bezpieczne Gospodarstwo Rolne dla dorosłych. Uroczystą galą, przeprowadzoną 17.06.2019 r. w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim, Oddział Regionalny KRUS w Opolu zakończył etap wojewódzki: Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Celem  organizowanego konkursu jest promocja zasad zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych, promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego .W konkursie plastycznym I miejsce w grupie klas podstawowych 4-8 zajęła Emilia Bednarska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Reńskiej Wsi!!! Dzieciom laureatom pogratulowali, a partnerom KRUS podziękowali Aleksandra Hadzik, prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Cezary Nobis, dyrektor Biura Prewencji Centrali KRUS oraz Lech Waloszczyk, dyrektor oddziału regionalnego KRUS w Opolu. Na gali obecny był Wójt Jan Domek , Dyrektor ZSP w Reńskiej Wsi, Nauczyciel plastyki Katarzyna Lazar , Mama Emilii Pani Bednarska.

KOLEJNY SUKCES EMILII WYRÓŻNIENIE ,,W POLSCE’’. Gala IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”odbyła się 14 czerwca 2019 r. w Sali Odczytowej Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu Plastycznego dla Dzieci. Licznie przybyli laureaci w towarzystwie rodzin, wychowawców i zaproszonych gości wysłuchali przemówienia Prezes KRUS Pani Aleksandry Hadzik, a następnie Posła na Sejm RP i Sekretarza Stanu w Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Szymona Giżyńskiego. Wyróżnienie Prezesa Kasy: otrzymała nasza uczennica Emilia Bednarska . Na gali obecni byli Dyrektor ZSP Jadwiga Matuszewska, Mama Emilki Pani Bednarska , nauczyciel  plastyki Katarzyna Lazar.

SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj300
WczorajWczoraj1036
MiesiącMiesiąc11642
WszyskieWszyskie522055
Statistik created: 2020-07-13T05:04:39+00:00