19.06.2019 r był dniem szczególnym w naszej placówce, ponieważ przedszkole mury opuściły dzieci sześcioletnie. Pożegnanie sześciolatków odbyło się na placu Gminnego Ośrodka Kultury w Reńskiej Wsi. Dzieci przedstawiły piękny program artystyczny, wspominając lata spędzone w przedszkolu. Następnie podziękowały Paniom za lata nauki, wsparcia i uśmiechu. Łzy wzruszenia towarzyszyły wszystkim obecnym biorącym udział w uroczystości. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie przyjęcia, wierszyki i prezenty. Dziękujemy za uśmiech dzieci i możliwość bycia z Nimi przez te wszystkie przedszkolne lata. Powodzenia w szkole sześciolatki! Do widzenia...

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj632
WczorajWczoraj476
TydzieńTydzień2637
MiesiącMiesiąc11873
WszyskieWszyskie341722
Statistik created: 2019-07-19T19:14:03+00:00

EduNect Logo Poziome