W połowie czerwca uczniowie klas IV-VI przebywali na Zielonej Szkole w Ustroniu. Wraz ze swymi opiekunami: Panią Dyrektor mgr Jadwigą Matuszewską, mgr Krystyną Pawelec, mgr Haliną Marcinków i mgr Markiem Wojtalą  odbyli mnóstwo pieszych wędrówek. Najbardziej w pamięci  utkwił wszystkim niepowtarzalny spacer na Równicę. Niezapomnianych atrakcji zapewniła nam także przejażdżka ciuchcią, podczas której poznaliśmy wiele interesujących miejsc Wisły i okolic. Wieczorną atrakcją było ognisko. Ostatniego dnia podziwialiśmy przyrodę w Leśnym Parku Niespodzianek.Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie nam przejazdu i kieszonkowe dla uczniów.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj133
WczorajWczoraj601
TydzieńTydzień3352
MiesiącMiesiąc1986
WszyskieWszyskie460048
Statistik created: 2020-04-04T06:01:22+00:00

EduNect Logo Poziome