Rekrutacja do przedszkola i szkoły - nowe dokumenty

Rekrutacja do przedszkola - kliknij
Rekrutacja do szkoły - kliknij

W połowie czerwca uczniowie klas IV-VI przebywali na Zielonej Szkole w Ustroniu. Wraz ze swymi opiekunami: Panią Dyrektor mgr Jadwigą Matuszewską, mgr Krystyną Pawelec, mgr Haliną Marcinków i mgr Markiem Wojtalą  odbyli mnóstwo pieszych wędrówek. Najbardziej w pamięci  utkwił wszystkim niepowtarzalny spacer na Równicę. Niezapomnianych atrakcji zapewniła nam także przejażdżka ciuchcią, podczas której poznaliśmy wiele interesujących miejsc Wisły i okolic. Wieczorną atrakcją było ognisko. Ostatniego dnia podziwialiśmy przyrodę w Leśnym Parku Niespodzianek.Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie nam przejazdu i kieszonkowe dla uczniów.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj125
WczorajWczoraj585
TydzieńTydzień682
MiesiącMiesiąc7090
WszyskieWszyskie437547
Statistik created: 2020-02-18T03:49:52+00:00

EduNect Logo Poziome