CAM01758

Zdrowe  nawyki żywieniowe są bardzo ważne,  dlatego w ramach projektu TRZYMAJ FORMĘ  zorganizowaliśmy nietypowy Dzień Dziecka – piknik kulinarny. Na początku naszego pikniku, przekonywał nas do tego, iż  „ w zdrowym ciele – zdrowy duch” pan Robert Wencel, który zachęcał, aby o swoje zdrowie dbać nie tylko w szkole na zajęciach sportowych, ale angażować w to całe rodziny i przyjaciół i dbać o swoją kondycję psychofizyczną kompleksowo, tzn. pamiętać zarówno o zdrowym odżywianiu jak i aktywności fizycznej.  Pogoda niestety uniemożliwiła przygotowanie pikniku na zewnątrz, dlatego w klasach urządziliśmy mini – pikniki. Uczniowie ochoczo zabrali się do pracy i tak oto powstały same zdrowe pyszności :  kolorowe kanapki, sałatki owocowe i warzywne. Największą popularnością cieszyły się koktajle owocowe i warzywne. Wszystko smakowały wyśmienicie. Ostatnim punktem dnia były rozgrywki piłki nożnej. Wszyscy podzielają opinię, iż tak zgodnych meczów, pełnych radości i uśmiechu nie było w naszej szkole dawno – tym bardziej, że drużyny tworzyli zarówno dziewczyny jak i chłopcy klas IV – VIII.  Jak widać zdrowe „jedzonko”, pomaga  w zachowaniu zasad fair play oraz poprawia humor, pomimo czarnych chmur na niebie ;)

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj16
WczorajWczoraj534
MiesiącMiesiąc2946
WszyskieWszyskie548544
Statistik created: 2020-08-05T22:34:59+00:00