CAM01758

Aby  poznać specyfikę i historię witamin oraz ich rolę w prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu zaprosiliśmy na nasze zajęcia w ramach projektu TRZYMAJ FORMĘ panią pielęgniarkę - Weronikę Słotosz, która przeprowadziła  pogadankę na temat roli i witamin i chorób spowodowanych ich brakiem. Rozmowa z panią pielęgniarką była poprzedzona filmem edukacyjnym oraz wykonywaniem na zajęciach prezentacji multimedialnych  na temat witamin.  Niektórzy uczniowie wykonali barwne prace plastyczne dotyczące artykułów spożywczych, które zawierają najważniejsze witaminy, niezbędne do prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży.

Jak zaplanować swoje zdrowe życie zastanawiali się również uczniowie ze swoimi rodzicami tworząc wspólny healthplan, którego celem było świadome planowanie działań mających na celu zapewnienie sobie zdrowia.Efektem owej współpracy były dekalogi długowieczności.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj69
WczorajWczoraj420
TydzieńTydzień922
MiesiącMiesiąc943
WszyskieWszyskie492228
Statistik created: 2020-06-03T02:06:41+00:00

EduNect Logo Poziome