W dniach 5-7 czerwca 2019 r. uczniowie klas 7 i 8 wybrali się na trzydniową wycieczkę do stolicy. Celem wycieczki było poznanie historii ważniejszych wydarzeń , które rozgrywały się w Warszawie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć piękne i cenne zabytki. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili muzeum Powstania Warszawskiego, następnie udali się do Pałacu Kultury i Nauki, aby z 31 piętra podziwiać widoki. Później był czas na zwiedzanie Królewskich Łazienek, pomnik Chopina oraz pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego. Następnego dnia uczniowie wzięli udział w zmianie warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wraz z przewodnikiem poznawali Warszawę. Zwiedzili muzeum Ordynariatu Polowego, kościół katedralny, kościół świętego Jacka.  Obejrzeli Zamek Królewski, kolumnę Zygmunta, Pomnik Małego Powstańca. Ostatniego dnia uczniowie zwiedzili Centrum Nauki Kopernik. Nie tylko zwiedzali, ale sprawdzali, doświadczali i badali. Była to Strefa Eksperymentowania. W Planetarium podziwiali gwiazdy, konstelacje, galaktyki. Po smacznym obiedzie ruszyliśmy w drogę powrotną. Wycieczka się udała, pogoda i humory dopisały.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj70
WczorajWczoraj420
TydzieńTydzień923
MiesiącMiesiąc944
WszyskieWszyskie492229
Statistik created: 2020-06-03T02:11:04+00:00

EduNect Logo Poziome