Dnia 09.06 z inicjatywy Rady Rodziców na boisku Orlik odbył się Festyn Rodzinny. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Jadwiga Matuszewska, która powitała wszystkich obecnych i podziękowała rodzicom za zaangażowanie w festyn. Następnie odbył się Bieg Zajączka, który poprowadził Kangurek. Punktem kulminacyjnym był występ rodziców dzieci z klasy 1 w przedstawieniu "Rzepka". Następnie swoje umiejętności wokalne prezentowali uczniowie placówki. Nie zabrakło również mażoretek, pysznych lodów, grilla i dmuchańców. Na uwagę zasługują także rozgrywki sportowe, w które zaangażowali się rodzice pod przewodnictwem p. Wilczka. Festyn był naprawdę udany!

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj103
WczorajWczoraj559
TydzieńTydzień642
MiesiącMiesiąc3263
WszyskieWszyskie461325
Statistik created: 2020-04-07T06:03:25+00:00

EduNect Logo Poziome