Rekrutacja do przedszkola i szkoły - nowe dokumenty

Rekrutacja do przedszkola - kliknij
Rekrutacja do szkoły - kliknij

03.06.2019 r. był dniem niespodzianek. Dzięki inicjatywie Tatusia Mikołaja z najstarszej grupy przedszkolnej odwiedzili nas strażacy z OSP w Większycach. Strażacy pokazali nam wszystkie atrybuty, których używają w pracy, jak również zorganizowali dla nas zawody strażackie i „gaszenie pożaru”. Ponadto mogliśmy zwiedzić ogromny wóz strażacki. Emocji, wrażeń i zabawy było mnóstwo! Na zakończenie zajęć zostaliśmy schłodzeni wodą i otrzymaliśmy pyszne lody. To był bardzo mile spędzony czas….

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj147
WczorajWczoraj585
TydzieńTydzień704
MiesiącMiesiąc7112
WszyskieWszyskie437569
Statistik created: 2020-02-18T04:46:23+00:00

EduNect Logo Poziome