Rekrutacja do przedszkola i szkoły - nowe dokumenty

Rekrutacja do przedszkola - kliknij
Rekrutacja do szkoły - kliknij

Dzisiaj maluszki wybrały się na wycieczkę do Hoplandii w Opolu. Celem tego wyjazdu było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, oraz orientacji w przestrzeni. Po przybyciu na miejsce miło powitała nas pani, która zapoznała z zasadami zachowania podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji: zjeżdżalnie, tunele, trampolina. Wiele pozytywnych emocji wzbudził basen z kolorowymi kulkami oraz zjeżdżalnia pontonowa. Dzieciaki  z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów oraz innych zabawek znajdujących się w sali. Wszyscy świetnie się bawili, nikogo nie trzeba było zachęcać do zabawy. W czasie dwu godzinnego pobytu wypełnionego  aktywnymi zabawami ruchowymi, znalazła się także chwila na przerwę. Dzieci skorzystały z zacisznego kącika, gdzie można było odpocząć, nabrać sił, posilić się i napić. Do przedszkola wszystkie dzieci wróciły w bardzo dobrych humorach, pełne niezapomnianych wrażeń i emocji. Na każdej dziecięcej buzi widać było uśmiech, a przeżycia towarzyszyły im jeszcze przez cały dzień.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj111
WczorajWczoraj585
TydzieńTydzień668
MiesiącMiesiąc7076
WszyskieWszyskie437533
Statistik created: 2020-02-18T03:10:09+00:00

EduNect Logo Poziome