Rekrutacja do przedszkola i szkoły - nowe dokumenty

Rekrutacja do przedszkola - kliknij
Rekrutacja do szkoły - kliknij

22 maja przedszkolaki zaprosiły do siebie swoich rodziców. Przygotowały im występy artystyczne, życzenia i prezenty z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.  Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj121
WczorajWczoraj585
TydzieńTydzień678
MiesiącMiesiąc7086
WszyskieWszyskie437543
Statistik created: 2020-02-18T03:35:36+00:00

EduNect Logo Poziome