Aby poznać tajniki zawodu fizjoterapeuty Krasnoludki wybrały się na wycieczkę do Gabinetu Rehabilitacyjnego w Reńskiej Wsi. Dzięki doświadczeniu, ogromnemu zaangażowaniu, cierpliwości i uśmiechom państwa Moniki i Marka Smiech dzieci mogły obejrzeć wnętrze przychodni, poznać działanie niektórych urządzeń rehabilitacyjnych. Dzieci dowiedziały się również, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Dziękujemy pani Iwonce i pani Kasi za ciekawe zajęcia i doświadczenia które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj126
WczorajWczoraj420
TydzieńTydzień979
MiesiącMiesiąc1000
WszyskieWszyskie492285
Statistik created: 2020-06-03T04:42:05+00:00

EduNect Logo Poziome