22 maja 2019 r. społeczność uczniowska uczciła 99 rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II. Pani katechetka przygotowała z tej okazji konkurs wiedzy o życiu Karola Wojtyły- świętego Jana Pawła II. Konkurs rozpoczęto „Barką”, ulubioną pieśnią oazową Karola Wojtyły ,a sam konkurs odbył się pod hasłem: „ Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”- skierowanym przez papieża do młodych ludzi. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-8. Chętnych nie brakowało. Zgłosiło się 14 uczniów. Wszyscy byli świetnie przygotowani i dzielnie walczyli o punkty. I miejsce zdobyła para : Paulina Olszewska z klasy 8 i Jakub Manek z klasy 7; II miejsce zdobyła para: Kinga Wilczek z klasy 7 oraz Karolina Niezgoda z klasy 6; III miejsce zdobyła para: Kamila Czartoryska i Wiktoria Gołębiewska z klasy 7. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu. Na koniec uczniowie mogli zobaczyć prezentację multimedialną o życiu papieża oraz pośpiewać piosenki religijne. Pani dyrektor wręczyłapamiątkowe dyplomy oraz nagrodywszystkim czestnikom.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj97
WczorajWczoraj420
TydzieńTydzień950
MiesiącMiesiąc971
WszyskieWszyskie492256
Statistik created: 2020-06-03T03:13:23+00:00

EduNect Logo Poziome