Mama – najdroższe, najcieplejsze słowo, pierwsze, które wymawiamy w swoim życiu. Na drodze życiowej mama zawsze pomaga, wspiera, doradza.  Oczywiście, spodziewa się ciepła i wdzięczności od swoich dzieci.

Świetną okazją do wyrażenia swoich uczuć jest Dzień Matki - Muttertag w języku niemieckim. Obchodzimy go w Polsce 26 maja, a u naszych zachodnich sąsiadów zawsze w drugą niedzielę maja – chyba nie jest to przypadkowy okres, przecież właśnie wtedy pogoda jest najjaśniejsza i najprzyjemniejsza, niczym przytulenie mamy.

 Uczniowie naszej szkoły również nie zapomnieli o tym ważnym święcie.

W ramach współpracy z  DFK Reńska Wieś  przygotowaliśmy program artystyczny, który zaprezentowaliśmy w GOK – u  12 maja. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Reńskiej Wsi Tomasz Kandziora oraz liczni goście.  Nagrodą za nasz wysiłek był gromki aplauz  publiczności oraz słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj83
WczorajWczoraj301
TydzieńTydzień576
MiesiącMiesiąc4795
WszyskieWszyskie381165
Statistik created: 2019-10-16T05:21:57+00:00

EduNect Logo Poziome