Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są soki owocowe czy warzywne. Warto pomóc dziecku polubić je. Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale  pyszniejsze są niż słodycze. Przekonaliśmy się o tym dzisiaj, podczas robienia i picia soku przez dzieci w grupie maluszków. Dzieci pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do mycia owoców i warzyw, później już pozostało wrzucenie ich do sokowirówki i sok gotowy. Degustacja wspólnie z opiekunem zachęciła dzieci do sporego wypicia soku. Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci, bez cukru i konserwantów. Nic nie zastąpi dawki witamin jak sok z owoców i warzyw, w dodatku zrobiony własnoręcznie... Degustacja była udana, bezpieczeństwo zapewnione i dużo radości z wykonanej pracy !

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj87
WczorajWczoraj420
TydzieńTydzień940
MiesiącMiesiąc961
WszyskieWszyskie492246
Statistik created: 2020-06-03T02:48:08+00:00

EduNect Logo Poziome