W mistrzostwach gminy w mini piłce nożnej nasi uczniowie startowali ze zmiennym szczęściem. Chłopcy w składzie: Jakub Wilczek, Jan Mikrut, Mateusz Jasiulek, Krzysztof Hałabała, Wojciech Kasiński, Kacper Musiorski, Krzysztof Wilczek, Jakub Sawicki, Kamil Langer, Michał Niewiadomski, Tomasz Ludkiewicz zajęli 4 miejsce. Dziewczęta z kolei okazały się bezkonkurencyjne i uplasowały się na 1 miejscu. Reprezentowały nas: Karolina Niezgoda, Jessica Socha, Anna Piela, Julia Stachoń, Julia Wojtkowiak, Paulina Zdebel, Karolina Mucha, Emila Kräusel. Życzymy powodzenia podczas zawodów powiatowych.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj284
WczorajWczoraj1036
MiesiącMiesiąc11626
WszyskieWszyskie522039
Statistik created: 2020-07-13T04:41:01+00:00