W mistrzostwach gminy w mini piłce nożnej nasi uczniowie startowali ze zmiennym szczęściem. Chłopcy w składzie: Jakub Wilczek, Jan Mikrut, Mateusz Jasiulek, Krzysztof Hałabała, Wojciech Kasiński, Kacper Musiorski, Krzysztof Wilczek, Jakub Sawicki, Kamil Langer, Michał Niewiadomski, Tomasz Ludkiewicz zajęli 4 miejsce. Dziewczęta z kolei okazały się bezkonkurencyjne i uplasowały się na 1 miejscu. Reprezentowały nas: Karolina Niezgoda, Jessica Socha, Anna Piela, Julia Stachoń, Julia Wojtkowiak, Paulina Zdebel, Karolina Mucha, Emila Kräusel. Życzymy powodzenia podczas zawodów powiatowych.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj549
WczorajWczoraj944
TydzieńTydzień1788
MiesiącMiesiąc8624
WszyskieWszyskie302916
Statistik created: 2019-05-23T07:36:12+00:00