03.04.2019 r. odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku Konkurs Recytatorski w języku niemieckim. W eliminacjach gminnych, które odbyły się w ZGS w Długomiłowicach, naszą szkołę reprezentowali : Krzysztof Wilczek- kl. V, Karolina Niezgoda - kl. VI, Kamila Czartoryska  - kl. VII oraz Kinga Wilczek - kl. VII. Uczennice Kamila Czartoryska oraz Kinga  Wilczek, po sukcesie odniesionym w  eliminacjach gminnych , zakwalifikowały się do kolejnego etapu -  eliminacji rejonowych, w którym dziewczyny recytowały dwa utwory w j. niemieckim. Do eliminacji rejonowych przystąpiło wielu kandydatów z takich gmin jak : Kietrz, Branice, Baborów, Głubczyce, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Bierawa, Cisek, Kędzierzyn - Koźle i Reńska Wieś. Kinga Wilczek uzyskała III miejsce, czym umożliwiła sobie wzięcie udziału w eliminacjach finałowych, które odbędę się w Opolu.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj82
WczorajWczoraj301
TydzieńTydzień575
MiesiącMiesiąc4794
WszyskieWszyskie381164
Statistik created: 2019-10-16T05:20:47+00:00

EduNect Logo Poziome