O tym, że warto pogłębiać swoją wiedzę, wie doskonale nasza uczennica kl. VIII -   Paulina Olszewska, która reprezentuje naszą szkołę w niemal wszystkich konkursach i zawodach.  I to z wielkimi sukcesami.  Swoje wysokie wyniki osiąga poprzez ciężką pracę i zaangażowanie . Jest to uczennica godna zaufania, bardzo lubiana przez całą społeczność uczniowską i nauczycieli. Zawsze uśmiechnięta i pogodna nigdy nie odmawia pomocy innym uczniom. Mimo olbrzymiej pracy intelektualnej, wykonywanej często samodzielnie, chętnie uczestniczy w innym formach organizowanych przez szkołę takich jak wolontariat, zbiórki charytatywne czy programy artystyczne. Paulina stanowi prawdziwy wzór do naśladowania dla innych uczniów. Jesteśmy z niej bardzo dumni. Jej sukcesy doceniła nawet  Edukacyjna Fundacja  im. prof.  Romana Czerneckiego EFC , która zaprosiła Paulinę do rekrutacji do swojego flagowego programu stypendialnego. Jest to szansa na naukę w najciekawszych  liceach i technikach w całej Polsce. Oferuje wsparcie uczniom z całej Polski, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenia w dużym  mieście  i którzy chcą uczyć się, jednocześnie dbając  o rozwój osobisty i zaangażowanie obywatelskie. Program pokrywa koszty związane między innymi z mieszkaniem w bursie, wyżywieniem, opłatami szkolnymi czy zakupem podręczników. Finansuje także pasje takie jak nauka rysunku, czy nurkowania.

Za swój ogromny wysiłek  i uzyskanie tytułu  finalistki  w  Wojewódzkim  Konkursie Języka Niemieckiego Paulina otrzymała również  ZAŚWIADCZENIE  Opolskiego Kuratora Oświaty. 

„Übung macht den Meister!” ( „Ćwiczenie czyni mistrza”) – czego Paulina jest żywym przykładem. 

GRATULUJEMY Paulinie i życzymy dalszych sukcesów!!!

Paulina Olszewska

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj114
WczorajWczoraj420
TydzieńTydzień967
MiesiącMiesiąc988
WszyskieWszyskie492273
Statistik created: 2020-06-03T04:01:10+00:00

EduNect Logo Poziome