Z okazji Międzynarodowego „Dnia Lasu” 20.03. Przedszkolaki spotkały się z panią leśniczy, która mówiła o zwierzętach i ptakach zamieszkujących to miejsce, o ich zwyczajach i potrzebach. Pani Leśniczy opowiedziała dzieciom o zwiastunach wiosny które sa widoczne w lesie. Dzieci dowiedziały się również, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt w nim mieszkających. Przedszkolaki przypomniały sobie zasady zachowania się w lesie (m.in. zachowanie ciszy, porządku, unikanie kontaktu z dzikimi zwierzątami).

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj217
WczorajWczoraj547
TydzieńTydzień723
MiesiącMiesiąc9187
WszyskieWszyskie357564
Statistik created: 2019-08-20T08:17:12+00:00

EduNect Logo Poziome