REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2019 2020

W piątkowe popołudnie w grupie Biedronki pojawili się szczególni goście - Babcie i Dziadkowie, by wspólnie z wnukami celebrować swoje święto. Program artystyczny przygotowany przez panie zachwycił nie tylko zaproszonych gości , ale też licznie zgromadzonych rodziców i bliskich naszych przedszkolaków. Babcie i dziadkowie ocierali łzy wzruszenia przyjmując prezenty i życzenia od swoich wnucząt, którzy dziękowali im za poświęcony czas, miłość i cierpliwość. Po części artystycznej odbyło się przyjęcie w czasie którego dziadkowie wspominali szybko upływający czas i cieszyli się, że mają mądre i kochane wnuki.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj233
WczorajWczoraj722
TydzieńTydzień926
MiesiącMiesiąc11324
WszyskieWszyskie268170
Statistik created: 2019-03-19T06:43:41+00:00