W piątkowe popołudnie w grupie Biedronki pojawili się szczególni goście - Babcie i Dziadkowie, by wspólnie z wnukami celebrować swoje święto. Program artystyczny przygotowany przez panie zachwycił nie tylko zaproszonych gości , ale też licznie zgromadzonych rodziców i bliskich naszych przedszkolaków. Babcie i dziadkowie ocierali łzy wzruszenia przyjmując prezenty i życzenia od swoich wnucząt, którzy dziękowali im za poświęcony czas, miłość i cierpliwość. Po części artystycznej odbyło się przyjęcie w czasie którego dziadkowie wspominali szybko upływający czas i cieszyli się, że mają mądre i kochane wnuki.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj575
WczorajWczoraj944
TydzieńTydzień1814
MiesiącMiesiąc8650
WszyskieWszyskie302942
Statistik created: 2019-05-23T08:08:46+00:00