18.12.2018r. najstarsza grupa przedszkolna - Biedronki wraz z Paniami zaprosiła swoich bliskich na jasełka. Przy pięknie udekorowanym stole, z kolędami w tle mogliśmy życzyć sobie szczęścia, spokoju, rodzinnej atmosfery oraz tego, by otaczali nas sami dobrzy ludzie. Po powitaniu gości przez nauczycielkę Bozenę Niewiendę i panią dyrektor Jadwigę Matuszewską Biedronki rozpoczęły swój występ. Nad scenariuszem czuwała jego autorka pani Sandra Przewoźnik. Emocji było naprawdę sporo. Rodzice ukradkiem ocierali łzy wzruszenia, a podniosła atmosfera udzieliła się wszystkim. Kończąc przedstawienie Pani Sandra podziękowała gościom za obecność, składając jednocześnie życzenia noworoczne.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj547
WczorajWczoraj944
TydzieńTydzień1786
MiesiącMiesiąc8622
WszyskieWszyskie302914
Statistik created: 2019-05-23T07:34:39+00:00