W dniu 19 lutego odbył się w naszej szkole bal przebierańców. Ku naszej uciesze sporo uczniów przybyło w kolorowych i ciekawych strojach. Najwięcej przebierańców było w klasie IV, co dowodzi ich wielkiej wyobraźni i kreatywności. Wszyscy bawili się wyśmienicie w rytmie największych hitów. Zabawa była udana. Ponieważ stroje były tak wyszukane, zadecydowano o  przeniesieniu rankingu na najlepszy strój na forum całej szkoły. Odbędzie się głosowanie na najpiękniejszy strój naszej zabawy karnawałowej. Wyniki zostaną ogłoszone wkrótce na naszej stronie internetowej szkoły.
Serdeczne podziękowania za pomoc w sprzątaniu należą się uczniom:  K. Wilczek , J. Manek , J. Wotkowiak oraz Ł. Ustimowiczowi.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj548
WczorajWczoraj944
TydzieńTydzień1787
MiesiącMiesiąc8623
WszyskieWszyskie302915
Statistik created: 2019-05-23T07:35:19+00:00