Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Opiekunowie grupy dołożyli wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Manów , Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych,  ruchowych. Po słodkim poczęstunku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, „Kaczuch” i innych przebojów znanych dzieciom. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.  Kolejny bal karnawałowy już za rok.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj549
WczorajWczoraj944
TydzieńTydzień1788
MiesiącMiesiąc8624
WszyskieWszyskie302916
Statistik created: 2019-05-23T07:36:41+00:00