Drugi rok z rzędu z inicjatywy pań Sandry Przewoźnik i Bożeny Niewiendy zorganizowany został happening celebrujący święto wszystkich dzieci. Tym razem do włączenia się w tą inicjatywę pani dyrektor Jadwiga Matuszewska zaprosiła także uczniów z naszej szkoły. Wszyscy więc spotkaliśmy się na podwórku, a pani dyrektor przypomniała, że każde dziecko na świecie jest ważne i że wszystkie prawa dotyczące dzieci muszą być respektowane przez dorosłych. Tegorocznym hasłem przewodnim Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka UNICEF było GoBlue - dlatego wszyscy staraliśmy się być ubrani na niebiesko, a do nieba wypuściliśmy niebieskie balony na znak solidarności ze wszystkimi dziećmi na całym świecie.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj553
WczorajWczoraj944
TydzieńTydzień1792
MiesiącMiesiąc8628
WszyskieWszyskie302920
Statistik created: 2019-05-23T07:39:44+00:00