„ Niepodległość……………. znaczy wolność – słowa najpiękniejsze”.

Tym motywem przewodnim kierowały się panie Bożena Niewienda i Sandra Przewoźnik z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Reńskiej Wsi organizując przegląd „Piosenki i Tańca Patriotycznego” dla przedszkolaków. Dzień 14.11.2018 r. w naszym Gminnym Ośrodku Kultury zamienił się w patriotyczną ucztę. Dzieci z dziewięciu przedszkoli ubrane w barwy narodowe zaprezentowały utwory muzyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Występy artystyczne zaproszonych gości poprzedził występ dzieci z grupy „Biedronki” z Reńskiej Wsi. Grupa 5-6 latków podczas swojego wystąpienia ukazała trud odzyskania przez Polskę upragnionej wolności. Po występie „Biedronek” rozpoczął się przegląd. Dzieci z wszystkich zaproszonych przedszkoli wykazały się niesamowitą dojrzałością patriotyczną i wysokim poziomem występów. Nasze jury było więc zgodne- wszyscy uczestnicy zasłużyli na wspaniałe nagrody i wyróżnienia. Bardzo dziękujemy za przybycie delegacjom przedszkolnym, za pracę w jury panu Piotrowi Niewadziszowi, pani Danucie Marzec, pani Wiesławie Flegel oraz pani Irenie Tychy. Dziękujemy również pani dyrektor Jadwidze Matuszewskiej za rady i cenne wskazówki. Sponsorami przeglądu był organ prowadzący: Gmina Reńska Wieś oraz firma Ekoprobud Gogolin.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj619
WczorajWczoraj499
TydzieńTydzień1099
MiesiącMiesiąc12126
WszyskieWszyskie323621
Statistik created: 2019-06-18T19:43:05+00:00