Od 26 listopada 2018 roku do 2 stycznia 2019 roku w naszej szkole przeprowadzana jest akcja pt.GÓRA GROSZA. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodzina, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Każdy przynosi tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Pokazują, że widząc słuszny cel potrafimy się zjednoczyć i wiele zdziałać. To ogromny kapitał społeczny.
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Pamiętaj: Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

 

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj231
WczorajWczoraj722
TydzieńTydzień924
MiesiącMiesiąc11322
WszyskieWszyskie268168
Statistik created: 2019-03-19T06:40:46+00:00