Od 26 listopada 2018 roku do 2 stycznia 2019 roku w naszej szkole przeprowadzana jest akcja pt.GÓRA GROSZA. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodzina, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Każdy przynosi tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Pokazują, że widząc słuszny cel potrafimy się zjednoczyć i wiele zdziałać. To ogromny kapitał społeczny.
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Pamiętaj: Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

 

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj607
WczorajWczoraj499
TydzieńTydzień1087
MiesiącMiesiąc12114
WszyskieWszyskie323609
Statistik created: 2019-06-18T19:21:37+00:00