Tematem przewodnim w grupie ,,Krasnoludki” w miesiącu styczeń jest głównie zima a wraz z nią ptaki zimujące w Polsce. Dzieci zapoznały się z nazwami tych ptaków, ich wyglądem oraz zwyczajami min. wróbel, sikorka, gołąb, wrona, gil .Najważniejszą kwestią poruszoną na zajęciach dydaktycznych było oczywiście dokarmianie ptaków w czasie zimy. Zima to trudny czas dla ptaków w naszym ogrodzie przedszkolnym.

Nie sposób znaleźć im cokolwiek do jedzenia, gdyż wszystko zasypał śnieg. Na szczęście dzieci z grupy Krasnoludki postanowiły pomóc ptaszkom napełniając przedszkolne karmniki ziarenkami . Ta „zimowa stołówka” zdaje egzamin, ptaki często tutaj zaglądają:). Dziękujemy min Wiktorii i Laurze za przyniesienie tak wspaniałych dobroci dla naszych małych „przyjaciół”.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj16
WczorajWczoraj402
TydzieńTydzień3428
MiesiącMiesiąc9780
WszyskieWszyskie235616
Statistik created: 2019-01-20T23:48:46+00:00