Tematem przewodnim w grupie ,,Krasnoludki” w miesiącu styczeń jest głównie zima a wraz z nią ptaki zimujące w Polsce. Dzieci zapoznały się z nazwami tych ptaków, ich wyglądem oraz zwyczajami min. wróbel, sikorka, gołąb, wrona, gil .Najważniejszą kwestią poruszoną na zajęciach dydaktycznych było oczywiście dokarmianie ptaków w czasie zimy. Zima to trudny czas dla ptaków w naszym ogrodzie przedszkolnym.

Nie sposób znaleźć im cokolwiek do jedzenia, gdyż wszystko zasypał śnieg. Na szczęście dzieci z grupy Krasnoludki postanowiły pomóc ptaszkom napełniając przedszkolne karmniki ziarenkami . Ta „zimowa stołówka” zdaje egzamin, ptaki często tutaj zaglądają:). Dziękujemy min Wiktorii i Laurze za przyniesienie tak wspaniałych dobroci dla naszych małych „przyjaciół”.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj105
WczorajWczoraj337
TydzieńTydzień105
MiesiącMiesiąc6541
WszyskieWszyskie136620
Statistik created: 2018-04-23T05:57:30+02:00