Od początku listopada wolontariusze przygotowywali się do świąt. Przygotowali zaproszenia na Wigilijkę dla samotnych i starszych. Wykonywali ozdoby, dekoracje świąteczne. Znalazły się choineczki, kartki- niespodzianki, stroiki. Wielką frajdę sprawiło wolontariuszom pieczenie ciasteczek. Ciasteczka obok świątecznych ozdób będą również sprzedawane na świątecznym kiermaszu, który odbędzie się 2 grudnia. Dla niektórych, zwłaszcza dla chłopaków, wykonanie ciasta i wycinanie ciastek stanowiło to nie lada wyzwanie. Gdy ciastka były już upieczone, wolontariusze przystąpili do ich dekorowania. Polewane lukrem i ozdabiane różnorodnymi posypkami wyglądały pięknie. Starannie udekorowane ciasteczka nie tylko pysznie smakują, ale również mogą posłużyć jako ozdoby na choinki. Wspólne pieczenie było przyjemną zabawą, a ich smakowanie….mmm pycha ;)

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj5
WczorajWczoraj209
TydzieńTydzień1654
MiesiącMiesiąc4857
WszyskieWszyskie118390
Statistik created: 2018-02-18T00:30:18+01:00