podziel sie zyciem1

podzielsie zyciem2

W dzisiejszych czasach Andrzejki sąświetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach.Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Starszaki mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości.

Dzieci miały okazję wrzucać monetą do wody, aby spełniły się ich marzenia.Nie mogło też zabraknąć wróżenia z butów.
Wróżby-konkursy były wielką atrakcją. Na koniec, w podziękowaniu i na osłodzenie reszty dnia nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj148
WczorajWczoraj530
TydzieńTydzień678
MiesiącMiesiąc8897
WszyskieWszyskie205719
Statistik created: 2018-11-20T07:04:16+01:00