W dzisiejszych czasach Andrzejki sąświetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach.Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Starszaki mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości.

Dzieci miały okazję wrzucać monetą do wody, aby spełniły się ich marzenia.Nie mogło też zabraknąć wróżenia z butów.
Wróżby-konkursy były wielką atrakcją. Na koniec, w podziękowaniu i na osłodzenie reszty dnia nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj266
WczorajWczoraj431
TydzieńTydzień2082
MiesiącMiesiąc12497
WszyskieWszyskie253795
Statistik created: 2019-02-22T12:56:50+00:00