W dzisiejszych czasach Andrzejki sąświetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach.Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Starszaki mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości.

Dzieci miały okazję wrzucać monetą do wody, aby spełniły się ich marzenia.Nie mogło też zabraknąć wróżenia z butów.
Wróżby-konkursy były wielką atrakcją. Na koniec, w podziękowaniu i na osłodzenie reszty dnia nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj77
WczorajWczoraj259
TydzieńTydzień1123
MiesiącMiesiąc6877
WszyskieWszyskie146076
Statistik created: 2018-05-25T07:27:50+02:00