W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla trzech grup przedszkolaków realizowane przez Miejski Ośrodek Kultury projektu „Wykopki talentów”. Dzieci uczestniczyły w warsztatach teatralnych związanych z projektem, uczyły się tworzyć fantazyjne postacie z papieru, ale też je ożywić. Przedszkolaki w ciekawy sposób wykonały pacynki, które w rękach dzieci okazywały radość oraz smutek. Dzieciom taka forma sprawiała wiele radości, a przede wszystkim rozwijała ich wyobraźnię.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj255
WczorajWczoraj483
TydzieńTydzień738
MiesiącMiesiąc10598
WszyskieWszyskie192555
Statistik created: 2018-10-23T12:09:02+02:00