Dzień 25.11. to Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci z grupy "Biedronki" w piątek- 24.11.2017 przyniosły do przedszkola swoje ulubione maskotki- misie. Miś towarzyszy dzieciom praktycznie od zawsze. Często jest pierwszym prawdziwym przyjacielem dziecka, powiernikiem sekretów, a także pocieszycielem w trudnej bądź traumatycznej sytuacji. Kto z nas nie zna misia Coralgola, Misia Uszatka czy Gumisiów?

Okazuje się jednak, że ile jest dzieci tylu mamy "misiowych przyjaciół". Maskotki- misie towarzyszyły swoim opiekunom cały dzień. Razem z dziećmi się bawiły, tańczyły, a także bacznie obserwowały przedszkolaków podczas pracy przy stolikach czy w trakcie posiłków. Na zakończenie dnia dzieci dostały od pań misiowe znaczki oraz żelki- misie. To był naprawdę miły dzień.

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj5
WczorajWczoraj209
TydzieńTydzień1654
MiesiącMiesiąc4857
WszyskieWszyskie118390
Statistik created: 2018-02-18T00:32:10+01:00