Dzień 17.11.2017 r. dla wszystkich przedszkolaków z Reńskiej Wsi był wyjątkowy. Tego dnia w trakcie zajęć dydaktycznych dowiedziały się, że wszystkie dzieci mają swoje prawa, które dorośli powinni respektować. Dziecko jest bowiem podmiotem, wartością samą w sobie, a dorośli powinni zrobić wszystko by tym "małym ludziom" zapewnić godziwy byt, prawo do własnego zdania, rozwoju czy nauki. Oczywiście oprócz praw dzieci mają także swoje obowiązki. W tym dniu Pani Dyrektor umożliwiła dzieciom namacalnie realizację marzeń- każde dziecko otrzymało balonik, który symbolizował najważniejsze prawa i marzenia. Dzieci wraz z paniami niosąc w rękach baloniki wybrały się na spacer po miejscowości afiszując to, czego się dowiedziały. Po powrocie do przedszkola każdy przedszkolak wyobraził sobie swoje marzenie, a potem wszyscy razem wypuściliśmy balony, które na znak praw, marzeń i obowiązków pofrunęły wysoko, do nieba. Na zakończenie każde dziecko dostało od pań pyszne cukierki i wszyscy w pogodnych nastrojach udali się do swoich sal.

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj5
WczorajWczoraj209
TydzieńTydzień1654
MiesiącMiesiąc4857
WszyskieWszyskie118390
Statistik created: 2018-02-18T00:31:43+01:00