Dnia 9.11.2017 r. Biedronki udały się do biblioteki żeby poznać pracę pań bibliotekarek. Dla niektórych dzieci było to pierwsze zetknięcie z biblioteką. Pani Asia- bibliotekarka wraz z dziećmi stworzyła książeczkę, której bohaterem był Kubuś Puchatek. Następnie dzieci rozpoczęły w bibliotece poszukiwania misia- maskotki. Na zakończenie miłego dnia wraz z paniami ułożyły puzzle, gdzie motywem przewodnim był właśnie Kubuś Puchatek i zobaczyły krótki filmik z misiem w roli głównej. Następnie dzieci podziękowały za mile spędzony czas wręczając panią pamiątkowe podziękowanie. Mamy nadzieję, że wkrótce znów udamy się do biblioteki, aby wysłuchać kolejnych przygód przemiłego misia.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj267
WczorajWczoraj431
TydzieńTydzień2083
MiesiącMiesiąc12498
WszyskieWszyskie253796
Statistik created: 2019-02-22T13:00:34+00:00