Dnia 9.11.2017 r. Biedronki udały się do biblioteki żeby poznać pracę pań bibliotekarek. Dla niektórych dzieci było to pierwsze zetknięcie z biblioteką. Pani Asia- bibliotekarka wraz z dziećmi stworzyła książeczkę, której bohaterem był Kubuś Puchatek. Następnie dzieci rozpoczęły w bibliotece poszukiwania misia- maskotki. Na zakończenie miłego dnia wraz z paniami ułożyły puzzle, gdzie motywem przewodnim był właśnie Kubuś Puchatek i zobaczyły krótki filmik z misiem w roli głównej. Następnie dzieci podziękowały za mile spędzony czas wręczając panią pamiątkowe podziękowanie. Mamy nadzieję, że wkrótce znów udamy się do biblioteki, aby wysłuchać kolejnych przygód przemiłego misia.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj92
WczorajWczoraj206
TydzieńTydzień879
MiesiącMiesiąc6633
WszyskieWszyskie145832
Statistik created: 2018-05-24T10:17:58+02:00