8 listopada naszą szkołę odwiedziła grupa teatralna Krak-Art z Krakowa. Aktorzy przedstawili uczniom klas I-III oraz przedszkolakom „Legendę o Lechu, Czechu i Rusie” dotyczącą powstania Państwa polskiego. W swój występ zaangażowali również naszych uczniów, co bardzo im się spodobało. W przyjazny dla dzieci sposób przypomniane im zostały wątki historyczne dotyczące powstania naszego kraju. Całość przedstawienia podsumowana została znanym wierszem „Kto Ty jesteś?” oraz wspólnym odśpiewaniem hymnu Polski.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj547
WczorajWczoraj944
TydzieńTydzień1786
MiesiącMiesiąc8622
WszyskieWszyskie302914
Statistik created: 2019-05-23T07:34:13+00:00