„Śniadanie daje moc” to ogólnopolski program promujący zasady zdrowego odżywiania, a także zwiększający świadomość dzieci dotyczącą roli pierwszego posiłku w ich diecie. Nasza placówka bierze udział w tym projekcie już kolejny rok z rzędu.

W związku z tym uczniowie klas I-III postanowili wraz w wychowawczyniami 8 listopada przygotować zdrowe śniadanie. Na początku omówiliśmy ogólne zasady zdrowego odżywiania, a także Piramidę Zdrowego Żywienia. Zastanawialiśmy się także, w jaki sposób skomponować śniadanie, by było pełnowartościowe. Dzieci przyniosły do szkoły wszystko, co było konieczne do przygotowania zdrowego śniadania. Efektem ich działań było powstanie pysznych, zdrowych i kolorowych kanapek. Wszystkie dzieci zjadły je z apetytem, bo jak wiadomo,coś co przygotuje się własnoręcznie, smakuje wyjątkowo :)

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą pamiętać, że śniadanie to najważniejszy, dający moc :o) posiłek w trakcie dnia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaopatrzenie dzieci w niezbędne produkty.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj266
WczorajWczoraj431
TydzieńTydzień2082
MiesiącMiesiąc12497
WszyskieWszyskie253795
Statistik created: 2019-02-22T12:57:33+00:00