Pełnia jesieni to doskonały czas na bogacenie przyrodnicze wiedzy dzieci. Bogactwo kolorów i jesiennych darów stwarza nieograniczone możliwości do obserwacji i porównań. Jesienna przyroda stała się doskonałym tematem październikowych tygodni w grupie Maluszków. Dzieci poznawały nazwy wybranych drzew, porównywałyi opisywały barwę, wielkość oraz kształt ich liści i owoców, układały barwne kompozycje z różnorodnego tworzywa przyrodniczego. Z dużym zaciekawieniem zdobywały wiedzę na temat leśnych roślin i zwierząt. Gromadzone przez cały miesiąc tworzywo przyrodnicze wykorzystywane było do wielu zabaw min. badawczych i matematycznych a także było inspiracją licznych ciekawych rozmów, zabaw plastycznych i twórczych.

                                                             

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj254
WczorajWczoraj483
TydzieńTydzień737
MiesiącMiesiąc10597
WszyskieWszyskie192554
Statistik created: 2018-10-23T12:06:49+02:00