Pełnia jesieni to doskonały czas na bogacenie przyrodnicze wiedzy dzieci. Bogactwo kolorów i jesiennych darów stwarza nieograniczone możliwości do obserwacji i porównań. Jesienna przyroda stała się doskonałym tematem październikowych tygodni w grupie Maluszków. Dzieci poznawały nazwy wybranych drzew, porównywałyi opisywały barwę, wielkość oraz kształt ich liści i owoców, układały barwne kompozycje z różnorodnego tworzywa przyrodniczego. Z dużym zaciekawieniem zdobywały wiedzę na temat leśnych roślin i zwierząt. Gromadzone przez cały miesiąc tworzywo przyrodnicze wykorzystywane było do wielu zabaw min. badawczych i matematycznych a także było inspiracją licznych ciekawych rozmów, zabaw plastycznych i twórczych.

                                                             

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj75
WczorajWczoraj254
TydzieńTydzień900
MiesiącMiesiąc5988
WszyskieWszyskie119521
Statistik created: 2018-02-22T07:45:10+01:00