Dnia 10 października 2017 roku klasy czwarta, piąta, szósta i siódma ,wraz z wychowawcami, wybrały się na jednodniową wycieczkę do stolicy naszego województwa- Opola. Ponieważ część uczniów nigdy nie podróżowała pociągiem, była to więc wycieczka tymże środkiem transportu. Uczniowie odwiedzili Muzeum Śląska Opolskiego gdzie obejrzeli wystawę etnograficzną oraz zakupili pamiątki, zwiedzili kamienicę czynszową, gdzie dowiedzieli się wielu cennych i ciekawych informacji na temat życia ludzi w XIX i XX wieku, mogli podziwiać pomnik Opolskiej Nike. Był czas na zjedzenie pizzy, naleśników lub innych smakołyków. W drodze powrotnej ani uczniowie ani nauczyciele też nie mieli czasu się nudzić.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj93
WczorajWczoraj206
TydzieńTydzień880
MiesiącMiesiąc6634
WszyskieWszyskie145833
Statistik created: 2018-05-24T10:18:57+02:00