„Anioły z Reńskiej Szkoły”- bo taką nazwę przyjął Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Reńskiej Wsi, już od początku roku szkolnego ostro zabrały się do pracy. Od 18 września do 4 października 2017 roku wolontariusze ogłosili akcję „Serce na klamerce”- zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska znajdującego się na Dębowej. W zbiórkę karmy zaangażowała się cała społeczność szkolna. Po zakończonej akcji, wszystkie dary zostały przewiezione do schroniska. Pomocą służyli nauczyciele oraz rodzice, za co składam serdeczne podziękowania. Wolontariusze będąc w schronisku mogli karmić pieski, kotki oraz konie. Uczniowie byli bardzo zadowoleni i szczęśliwi, że mogli pomóc.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj267
WczorajWczoraj431
TydzieńTydzień2083
MiesiącMiesiąc12498
WszyskieWszyskie253796
Statistik created: 2019-02-22T13:02:04+00:00