28 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Owocowy. Każdy uczeń z klas I-III przyniósł w tym dniu do szkoły swoje ulubione owoce. Kilkanaście kilogramów różnorodnych owoców zagościło na stołach na szkolnym korytarzu. Zrobiło się kolorowo i bardzo smacznie. W trakcie tego dnia przypominaliśmy naszym uczniom, jak ważny jest zdrowy tryb życia, a także regularne spożywanie owoców i warzyw. Cały dzień wszyscy uczniowie mogli raczyć się przepysznymi owocami, dzięki czemu mogli poznać nowe smaki i przekonać się, że jest to lepszy wybór niż słodycze. Na degustację zaprosiliśmy także przedszkolaki, które bardzo chętnie sięgały po zdrowe przekąski :)

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj75
WczorajWczoraj254
TydzieńTydzień900
MiesiącMiesiąc5988
WszyskieWszyskie119521
Statistik created: 2018-02-22T07:48:05+01:00