28 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Owocowy. Każdy uczeń z klas I-III przyniósł w tym dniu do szkoły swoje ulubione owoce. Kilkanaście kilogramów różnorodnych owoców zagościło na stołach na szkolnym korytarzu. Zrobiło się kolorowo i bardzo smacznie. W trakcie tego dnia przypominaliśmy naszym uczniom, jak ważny jest zdrowy tryb życia, a także regularne spożywanie owoców i warzyw. Cały dzień wszyscy uczniowie mogli raczyć się przepysznymi owocami, dzięki czemu mogli poznać nowe smaki i przekonać się, że jest to lepszy wybór niż słodycze. Na degustację zaprosiliśmy także przedszkolaki, które bardzo chętnie sięgały po zdrowe przekąski :)

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj255
WczorajWczoraj483
TydzieńTydzień738
MiesiącMiesiąc10598
WszyskieWszyskie192555
Statistik created: 2018-10-23T12:08:39+02:00