29 września w klasie 3b obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Na naszych chłopców w tym dniu czekało wiele atrakcji. Już z samego rana otrzymali piękne prezenty, które dumnie prezentowali również podczas przerw, ale punktem kulminacyjnym – dla całej klasy - okazała się ostatnia lekcja. Rodzice postanowili zrobić nam niespodziankę w postaci zestawu z Mc Donalda dla każdego. Możliwość wspólnego zjedzenia tego „dania” w miłym towarzystwie rówieśników i niezwykłym (bo szkolnym :) otoczeniu to był strzał w dziesiątkę. Bardzo dziękujemy :)

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj93
WczorajWczoraj206
TydzieńTydzień880
MiesiącMiesiąc6634
WszyskieWszyskie145833
Statistik created: 2018-05-24T10:18:24+02:00