Od początku września w naszej szkole, jako jedyni w powiecie, realizujemy projekt edukacyjny „MegaMisja”. Nasza placówka dostała się do niego dzięki filmikowi przygotowanemu przez obecną klasę 3b wraz z wychowawcą Dominiką Marzec. Projekt ma na celu nauczenie dzieci, jak korzystać w bezpieczny sposób z sieci, a także pokazać im, jak wiele wartościowych treści kryje w sobie Internet. Program pozwala na odkrycie dzieciom dobrych i bezpiecznych stron technologii w formie zabawy w cyfrowe laboratorium, w którym pomagają swoim animowanym rówieśnikom – Julce i Kubie złapać niesfornego Psotnika, ucząc się przy tym, jak bezpiecznie korzystać z sieci.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy już na początku września, kiedy to otrzymaliśmy pierwszą paczkę nagród, w której znalazły się gadżety, które „wprowadziły” dzieci w świat MegaMisji.

Za nami już dwa obszary zadań :) Dzieci bardzo polubiły wirtualnych bohaterów, którzy pomagają im nabywać nowe umiejętności. Każde kolejne spotkanie z MegaMisją jest dla uczniów MegaPrzygodą ! Dodatkową motywacją okazała się wielka paczka prezentów (kreatywny zestaw plastyczny), które dostaliśmy i za które serdecznie dziękujemy! :)
Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród dzieci, które, gdy tylko kończy się dane zadanie, już pytają kiedy kolejna MegaMisja :)

 

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj268
WczorajWczoraj431
TydzieńTydzień2084
MiesiącMiesiąc12499
WszyskieWszyskie253797
Statistik created: 2019-02-22T13:02:55+00:00