4 października klasy I-III wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa w Starej Kuźni.

Zgodnie z tym, co Konfusjusz stwierdził już pięć wieków temu : „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól działać, a zrozumiem”, w naszej szkole staramy się aktywizować uczniów także poza murami szkoły. Tym razem wybraliśmy się do Nadleśnictwa w Starej Kuźni, gdzie dzieci miały możliwość przeżycia wspaniałej, leśnej przygody. Dzięki uprzejmości pracowników Nadleśnictwa (w tym taty jednego z naszych uczniów – Krzysia) uczniowie mieli możliwość zaobserwowania wielu okazów zwierząt, roślin i owadów mieszkających w lesie. Ciekawe opowieści połączone z prezentacją np. drzew, zaatakowanych przez korniki okazały się dla dzieciaków bardzo atrakcyjne. Z zaciekawieniem oglądnęli również film przyrodniczy. Zwieńczeniem naszej leśnej przygody było przejście do leśniczówki, gdzie odbyło się ognisko, nad którym dzieci samodzielnie upiekły kiełbaski. Na sam koniec każdy uczestnik otrzymał paczuszkę prezentów. Było wspaniale :) Bardzo dziękujemy za zaproszenie i upominki!

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj266
WczorajWczoraj431
TydzieńTydzień2082
MiesiącMiesiąc12497
WszyskieWszyskie253795
Statistik created: 2019-02-22T12:56:27+00:00